Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. 4. 2010

Rok 2003: Květnová návštěva na zahradě př. Krále

 

Na tuto návštěvu by se měl udělat čas každý začínající kaktusář. Je to asi ideální představa toho, jak by měla taková sbírka vypadat. Srovnaná, popsaná, uspořádaná, přehledná, vyrovnaná. Jedním slovem dokonalá. Počasí nám přálo a tak se dalo sedět venku a plánovat náš letošní výlet po kaktusářských sbírkách v Praze.    J.M.

V r. 2003 dlouholetý předseda p. Král složil funkci, předčasně, vždyť mu ještě ani nebylo 70 let. Pravda je taková, že opravdu spolek táhnul v nejhorších dobách a moc pomoci se od ostatních nedočkal. Toto kulaté výročí oslavil v lednu 2004. Gratulujeme! Novým předsedou byl zvolen p. Chadraba, který vedl spolek až do konce roku 2006. Od roku 2007 převzal funkci př. Ječmínek. To už ale vlastně není historie, ale současnost. Naším velkým snem a přáním do budoucna je obnovit spolek mladých. To se částečně podařilo, když při ZŠ v Týnci n. Labem byl založen kroužek botaniků. Podle mého názoru byl úspěšný a mohl i vytrvat, bohužel z časových důvodů vedoucí musel ukončit svoji činnost po půl roce.

Pokud jste dočetli až sem a pamatujete si, co jste se dozvěděli na začátku, víte, že v roce 2010 Klub Kaktusářů L. Kozelského oslaví 40. narozeniny.

 

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář